Новини » Відео 15 червня, 2011, 15:07
Відео про 9 Травня у Львові переглянуло 115 тисяч глядачів

Проект «Твоє бачення» телеканалу ZIK визначив переможця травня. Першість у голосуванні на сайті телеканалу отримало відео «День Перемоги у Львові».

«Традиційно, переможців визначає глядацьке голосування на нашому сайті», – розповідає ведуча проекту «Твоє бачення» Оксана Маруняк: «Найбільше голосів – 159, віддали за відео «День Перемоги у Львові».

Цей ролик відзняв та оперативно надіслав глядач, який побажав не розголошувати своє ім’я. Причина анонімності зрозуміла: окремі кадри показують учасників заворушень 9 травня у Львові у невигідному світлі. Утім, саме резонансність ролика дала йому можливість набрати понад 115 тисяч переглядів, що становить рекорд для усіх відео, надісланих близькому проекту «Твоє бачення».

Переможця травня нагородять цієї суботи, 18 червня, під час роботи народного проекту «Вільний мікрофон» на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові.

Усі автори відео, що вийшло у ефір телеканалу ZIK, отримають винагороду.

«Ми запрошуємо всіх авторів прийти на проект «Вільний мікрофон», – каже Оксана Маруняк: «До пам’ятника Т. Шевченку з 13:00 до 17:00. До речі, туди ж можуть прийти і люди, які підтримали наших авторів під час голосування та привітати переможців».

Тим часом, усі охочі можуть стати авторами телеканалу ZIK та отримати винагороду. Якщо ви стали очевидцем цікавих подій та відзняли відео – надсилайте його на близький проект «Твоє бачення». Для цього потрібно заповнити просту форму на сайті телеканалу www.tv.zik.ua або надіслати ролик на електронну скриньку проекту tvoebachennj@gmail.com

Дивіться близький проект «Твоє бачення» щобудня о 21:25 та підсумковий випуск – у суботу о 21:00. Усі проекти телеканалу ZIK – на сайті www.tv.zik.ua

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 20:09 :12