live
Новини » Світ

У Європі заговорили про епідемію через кишкову інфекцію

Кишкова інфекція, що поширюється у Німеччині, більш небезпечна, ніж вважали раніше: мова вже може йти про епідемію.

Про це повідомляють сьогодні, 4 червня, «Подробности» з посиланням на «Більд».

Підвищена небезпека кишкової палички, яка призвела до загибелі 19 осіб у ФРН, полягає у тому, пише «Більд», що агресивна бактерія з Центральної Африки, яка викликає запалення та кровотечу у кишечнику, якимось чином з’єдналася з відомою раніше у Німеччині кишковою паличкою ЕНЕС, створивши новий небезпечний штам.

«Африканський мікроб має всі можливості для того, щоб поселятися у кишечнику і виробляти токсини, які викликають гемолітико-уремічний синдром (ГУС) і серйозні неврологічні наслідки», – заявив професор з університету Кіля Штефан Шрайбер.

«Ми можемо у цьому випадку дійсно говорити про епідемію. Мова йде про абсолютно несподівану появу захворювання, якого ми у таких масштабах у Німеччині поки не бачили», – вважає експерт берлінського науково-дослідного інституту вірусології імені Роберта Коха Клаус Штарк.

Ця провідна наукова установа ФРН даного профілю радить громадянам утримуватися від вживання помідорів, огірків і салату з Північної Німеччини, хоча точна причина та місце, де саме зародилася нова агресивна інфекція, поки не встановлені. »На даний час ми не знаємо, чи є розповсюджувачами овочі», – наголосив представник Федерального інституту за оцінками ризику.

Тим не менш, найімовірніше, небезпечна кишкова інфекція поширюється з півночі ФРН, де переважно проживали або побували перед інфікуванням 19 загиблих і 520 хворих.

Уважно відстежуючи ситуацію, МВС ФРН відзначає, що поки немає ніяких даних про те, що мова йде про «біотерористичну діяльність».

На думку мікробіолога Олександр Кекуле, директора Інституту медичної мікробіології університетської клініки Університету імені Мартіна Лютера Галле-Віттенберг, терористичне підґрунтя того, що відбувається, «дуже маловірогідне, оскільки це абсолютно новий збудник». »Таким чином, його необхідно було штучно зробити. Я думаю, потенційні агресори так далеко ще не просунулися», – припустив він.

Loading...