Новини » Львів 1 червня, 2011, 12:49
Львівські автобуси №1, 3 і 5 від сьогодні вже не «соціальні»

Міські автобуси №1, №3 та №5 від сьогодні, 1 червня, курсують у режимі «маршрутного таксі». Відповідно, вартість проїзду зміниться з «соціальної» – 1 грн, на 2 грн. Таку ціну запроваджують через нерентабельність підприємств.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ЛМР.

Собівартість перевезень зараз є більшою, ніж 1 грн. Тож, якщо не підвищити тариф на проїзд, автобуси № 1,3 та 5 взагалі припинять курсувати, інформують перевізники.

«Ми двічі звертались до Міністерства економіки та Міністерства фінансів з проханням переглянути тариф і встановити його хоча б на рівні 1,5 грн. Але Міністерство економіки відмовило у погодженні тарифу. Натомість кошти, які мусили б виділятись з державного бюджету на компенсацію вартості перевезення пільгових категорій громадян, не виділяються. Зараз держава заборгувала 1 млн 711 тис. грн. Ми змушені вчинити такі дії, щоб вберегти комунальне підприємство від банкрутства і в той же час не закривати маршрути», – зазначив в.о. начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігор Собенко.

«Ситуація проста і банальна. Але у нас є тільки два виходи: або зупинити рух автобусів за маршрутами №№ 1,3,5 взагалі, або пустити їх за комерційним тарифом. У той же час ми звернемось в Кабінет Міністрів з проханням про відшкодування вартості перевезення пільгових категорії громадян та з проханням про перегляд тарифу та встановлення його на рівні 1,5 грн», – наголосив перший заступник міського голови Олег Синютка.

Нагадаємо, на маршрутах №№ 1,3,5 курсує 22 автобуси.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:50 :34