Новини » Відео 19 травня, 2011, 14:20
Через ремонт дороги, район Львова Рясне-2 може згоріти дотла

Журналісти надзвичайного проекту «101. Служба порятунку» телеканалу ZIK у складі пожежного екіпажу здійснили експеримент: як швидко машина надзвичайників дістанеться до імовірної пожежі у Рясне-2.

Ремонт вул. Шевченка, розпочатий 18 травня, створив для мешканців названого мікрорайону нові труднощі і загрози. Ділянку від вул. Шевченка до вул. Величковського ремонтуватимуть до 28 травня. З початком робіт припинено транспортне сполучення до цього району, і міські автобуси тимчасово курсуватимуть лише до Рясне-1. Тож понад 8 тисяч львів’ян, які мешкають у Рясне-2, незалежно від віку і стану здоров’я, змушені будуть пішки добиратись до кінцевих зупинок транспорту.

Окрім проблем із доїздом, мешканцям Рясного-2 загрожує справжня небезпека. Як з’ясувала під час журналістського розслідування редакція надзвичайного проекту «101. Служба порятунку» телеканалу ZIK, пожежним машинам стало вкрай важко добиратися до уявної пожежі у Рясному-2.

Проводячи спільний експеримент, пожежна машина зупинилася у корку неподалік місця ремонту на вул. Шевченка. Водії маршруток нервово поспішали, приватні авто сигналили, а годинник МНСників відраховував, скільки часу залишалось до порятунку людей з місця імовірної пожежі.

Відео: Працівники МНС у корку неподалік ремонту на вул. Шевченка

Чи встигли надзвичайники доїхати? Деталі спільного експерименту журналістів та МНСників та чимало інших, важливих тем – дивіться у надзвичайному проекті «101. Служба порятунку» у вівторок, 24 травня о 22:00 на телеканалі ZIK. Усі проекти телеканалу – на сайті www.tv.zik.ua.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-20 07:17 :17