Новини » Львів 16 травня, 2011, 17:00
Завтра у Львові відкриється виставка «Деревообробка-2011»

Виставковий сезон 2011 року виставок із серії «Галицькі експозиції» ЗАТ «Гал – ЕКСПО» спільно з СП «Ройек-Львів» продовжується XIV Міжнародною виставкою «Деревообробка-2011», що відбуватиметься з 17 по 20 травня 2011 року в приміщенні Палацу спорту «Україна» (вул. Мельника,18).

Про це ЗІКу повідомили організатори виставки. Захід організовується за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Української Асоціації Деревообробного Обладнання. Вже традиційно генеральним партнером проекту виступає всесвітньо відома компанія «Wood-Mizer».

На демонстраційному майданчику основної галузевої виставки Західної України можна буде побачити новинки обладнання для лісового господарства, деревообробного обладнання та інструменту, обладнання для сушіння деревини, високотехнологічних, екологічних та економних підходів до обробки деревини, розроблених згідно вимог сьогодення.

Цьогорічна виставка під своїм дахом зібрала понад 120 національних та іноземних виробничих і торгових фірм. За свою чотирнадцятирічну історію «Деревообробка у Львові» стала однією з головних подій галузі в країні, адже вона викликає інтерес та зацікавлення не лише у спеціалістів України, а й далекого і близького зарубіжжя, про що свідчить склад учасників із-за кордону: Польщі, Німеччини, Австрії, Латвії, Литви, Болгарії, Данії, Чехії, Естонії, Росії, Італії, Франції, Швейцарії та Фінляндії.

Очевидним підтвердженням популярності виставки є перелік постійних учасників, які вже є багато років на ринку тим самим «стержнем» деревообробного бізнесу: «Felder KG» (Австрія), АТЗТ «Маркетліс» (м.Київ), ТзОВ «Станкодніпро» (м.Дніпропетровськ), «Мост-Україна» (м.Тернопіль), Фірма «Горлуш Ко» (м.Київ), ТзОВ «Велмаш-Україна» (м.Харків), СП «Ройек-Львів», ТзОВ «Верніколор Україна» (Волинська обл.), ПП «Ющишин» (м.Львів) та інші. Саме на виставкових стендах цих учасників відвідувачі зможуть знайти найсучасніше та високотехнологічне вітчизняне та імпортне деревообробне обладнання, стрічкові пилорами, деревообробний та дереворізальний інструмент, фрезерні та столярні верстати, обладнання для виробництва меблів, гідравлічні преси, котли на твердому паливі, високоякісні екологічні лакофарбові матеріали, клеї та багато іншого. Зокрема, «Велмаш-Україна» вперше представить процесор RCA 380 «Екологічний товар», який призначений для поперечного розпилювання деревини. Компанія «Felder» – компетентний постачальник деревообробного обладнання будь-якої складності, вкотре завойовує прихильність найвибагливіших клієнтів своєю якістю, точністю та багаторічною гарантією. Продукція торгової марки Vernicolor від однойменної компанії зарекомендує себе як ефектний продукт розроблений за інноваційними технологіями для захисту цінних порід деревини. Львівське підприємство «Ющишин» вкотре не перестає дивувати чи не найбільшим представленням Кубка лідерів для професіоналів! А це такі потужні марки, як HOFFMANN, GESCHA, MOLDOW, BASCHILD, MAFELL, ARUNDA, AIGNER, DIETRICH’S, LAMELLO, ESSETRE.

Багаторічна привабливість виставки у Львові мотивує до появи дебютних експонентів, які в свою чергу, додають заходу нової значимості, а саме: Farmi Forest Corporation (Фінляндія) – лідер з розвитку та виробництва обладнання для лісового господарства, RMP SIA – потужний виробник обладнання для утилізації відходів деревообробки, Pilana Wood s.r.o. (Чехія) – один з найбільших виробників різноманітного інструменту в Європі, Schuko Heinz SchulteSuedhoff GmbH & Co. KG (Німеччина) – провідний новатор системних рішень з переробки в деревообробній галузі, Rotho Blaas srl (Італія) – пропонує найсучасніший діапазон системного обладнання для дерев’яних конструкцій, фірма Weimer – шведське підприємство з досвідченим 50-річним виробництвом лісової техніки і це ще не весь перелік.

Безумовною новинкою на виставці стане мобільна пилорама з дизельним двигуном LT-40 від генерального партнера заходу – компанії «Wood-Mizer». В свою чергу, офіційний представник компанії в Україні український центр стрічкових пил фірма «Мост-Україна» (м.Тернопіль) запропонує кваліфіковану консультацію та найлояльнішу систему співпраці для професіоналів деревообробної справи.

Програма виставки насичена різноманітними заходами, зокрема вже в 1-й день проекту відбудеться Міжнародна наукова конференція «Стан та перспективи розвитку деревообробки», а численні презентації світових марок, корисні майстер-класи та цікаві розіграші додадуть проекту нового і неповторного життя, притаманного лише тут у Львові.

Завдячуючи потужній рекламній кампанії через спеціалізовані видання, ролики на телеканалах та радіостанціях, розповсюдження інформаційних матеріалів в найбільш відвідуваних місцях, direct-mail, інформації на internet-порталах, зовнішній рекламі: афіші, плакати, банери, бігборди, про львівську виставку знають фахівці практично в усіх куточках України. Тому організатори сподіваються, що будь-який вид участі у ХІV Міжнародній виставці «Деревообробка 2011» надасть можливість отримати експертну оцінку та різнобічну інформацію про стан деревообробного ринку, його потреби і можливості, поспілкуватися з колегами і партнерами, отримати нові ділові контакти і досягти необхідних домовленостей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 19:32 :56