Новини » Львів 9 травня, 2011, 15:04
Директора Голосківського цвинтаря звільнять – результат програми «ПРАВОкація»

Журналісти викривальної програми «ПРАВОкація» телеканалу «ZIK», під час підготовки передачі «Полювання на мерця», що вийшла 17 січня 2011 року, спробували придбати місце на Голосківському цвинтарі (у секторі, де заборонені поховання).

Попри офіційну заборону, знімальній групі вдалося легко «домовитись» із працівниками кладовища про можливість захоронення у такому секторі.

За висвітленим фактом прокуратура Львова звернулась до керівництва міськради з вимогою провести службову перевірку. Результат - директора Голосківського цвинтаря планують звільнити.

«Було проведене службове розслідування. Є рішення подати подання на звільнення завідувача цвинтаря. Як тільки завідувач вийде з лікарняного, його буде звільнено», -- прокоментував директор ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» Василь Глова.

Це – лише один з фактів, який Ви побачите сьогодні, 9 травня о 21:30 у підсумковій програмі «Право на результат». У ній також йтиметься про таке:

- у програмі «Хто відповість за базар?», ніхто з контролюючих органів навіть не перевірив журналістів-провокаторів, які без жодних документів продавали м’ясо на ринку. Після виходу сюжету в ефір завідувач лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи втратила посаду;

- під час знімання програми «Закон з обмеженими можливостями», агенти «ZIKу» придбали липову інвалідність і таким чином висвітлили недбальство працівників медичної сфери. Як наслідок -- головний лікар МСЕКу та ще декілька медиків Львова отримали догани;

- завдяки циклу програм на освітню тематику «Продажна освіта» та «Продажна освіта-2» журналістам вдалось викрити корумповані схеми в освітній сфері. Управління освіти взяло факти на жорсткий контроль;

- після програм про азартну діяльність «Дуель з одноруким бандитом» правоохоронці разом з журналістами програми «ПРАВОкація», закрили кілька осередків нелегальних розваг.

Завдяки «ПРАВОкації» чиновники та контролюючі органи почали відповідальніше ставитись до своїх обов’язків, а наші герої відчули, що мають право на захист.

Довідка

Програма «ПРАВОкація» – інтригує, шокує, обурює, але найголовніше – допомагає! Це провокативна та викривальна програма, що має захистити право людей на достойне життя через викриття огріхів та зловживань в усіх сферах нашого життя.

Дивіться викривальну програму «ПРАВОкація» щопонеділка о 21:30 на телеканалі «ZIK».

А якщо ваші права порушують – звертайтесь на телеканал «ZIK» за телефоном гарячої лінії (032) 247 24 61 та на електронну скриньку pravokaciya@ziktv.com.ua

Усі програми телеканалу «ZIK» можна переглянути на сайті www.ziktv.com.ua.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 11:22 :00