Новини » Львів 6 травня, 2011, 12:43
На 9 травня розігрується сценарій: забрати у Львова «Євро-2012», – Стахів
  • 6 травня 2011 р. Прес-конференція на тему: «Кому вигідні провокації на 9 травня?». Представник Всеукраїнської ініціативи «Національний Фронт» Остап Стахів
  • 6 травня 2011 р. Прес-конференція на тему: «Кому вигідні провокації на 9 травня?». Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін
  • 6 травня 2011 р. Прес-конференція на тему: «Кому вигідні провокації на 9 травня?». Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін
  • 6 травня 2011 р. Прес-конференція на тему: «Кому вигідні провокації на 9 травня?»

На 9 травня у Львові готуються провокації. Таким чином розігрується сценарій забрати у Львова «Євро-2012».

Про це 6 травня на прес-конференції в ЗІКу повідомив представник Всеукраїнської ініціативи «Національний фронт» Остап Стахів.

«На 9 травня у Львові готується зіткнення. П’ята колона – партії «Родіна», «Русский блок», «Русское единство» хочуть приїхати до Львова, щоб влаштувати провокації. Таким чином, я думаю, розігрується сценарій забрати у Львова «Євро-2012», – сказав Стахів.

«Оскільки під час цих подій можуть відбутися побої, навіть летальні випадки. Це можуть влаштувати, щоб таким чином сказати, що Львів не може гарантувати безпеку приїжджих фанів з-за кордону, оскільки це будуть великі групи різних національностей, тому треба забрати у Львова «Євро-2012», – пояснив Стахів.

За його словами, «епопея з червоними прапорами» також пов’язана з тим, що влада намагається відвернути увагу від тих процесів, які є в Україні – безробіття, бідність, відсутність перспективи для молоді. «Тому кидається маніпулятивна технологія з червоними прапорами. Як ви знаєте, за 20 років – це перший раз відбувається така маніпуляція», – зазначив Стахів.

Він також зазначив, що конфлікт між ветеранами Червоної армії та УПА штучно нав’язаний владою.

«Мій дідо воював у Червоній армії і дійшов до Берліна. Його дружина, моя бабця, була зв’язковою ОУН. Вони створили чудову сім’ю і виховали 10 дітей. Цей факт також говорить про те, що люди між собою спільну мову знайшли вже давно, проте це не вигідно українській владі, котра діє за принципом розділяй і володарюй», – розповів Стахів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 06:53 :15