live
Новини » Регіони

Рівненська міськрада вирішить, чи вивішувати Червоний прапор на День Перемоги

Внести до порядку денного питання про заборону використання на території Рівного державної символіки колишнього СРСР – червоних прапорів – запропонував депутат Рівнеради від фракції «Батьківщина» Любомир Гладун.

  1. Про це повідомляє власкор ЗІКу.

У залі зареєструвалися 43 депутати. Наполягали на внесенні до порядку денного цього питання фракція ВО «Свободи» та «Батьківщини».

У результаті попередніх підрахунків голосів за таку пропозицію проголосували вісімнадцять депутатів. У ВО «Свобода» наполягають – результати фальсифіковані.

Після повторного голосування за внесення рішення до порядку денного проголосували 34 депутати. Відтак, сьогодні депутати таки розглядатимуть питання про заборону розміщення радянської символіки та вирішуватимуть, чи скеровувати відповідне звернення до Президента України, адже, зі слів міського голови Володимира Хомка, депутати «на місці» не компетентні приймати рішення про заборону вивішувати червоні прапори. Вони можуть написати відповідне звернення до Президента України з проханням не підписувати рішення Верховної Ради.

Довідка ЗІКу.

22 квітня під час п’ятої сесії Рівненської обласної ради при розгляді питання про офіційне використання червоного прапора на 9 травня, виникла гаряча перепалка між головою фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» в облраді Олегом Осуховським і першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації, депутатом від Партії регіонів Анатолієм Юхименком. На пропозицію «свободівця» депутати вийшли з’ясовувати свої стосунки у фойє зали, однак до бійки не дійшло. 

Loading...