Новини » Політика 26 квітня, 2011, 7:43
Колесніков заявив, що за сільським господарством – майбутнє України

Україна може зробити прорив завдяки своєму сільському господарству.

Про це заявив віце-прем'єр – міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Говорячи про будівництво доріг в інтерв'ю ICTV у неділю ввечері, він зазначив, що погана інфраструктура Україні дісталася ще від СРСР, але є приклади успішних країн, таких як Об'єднані Арабські Емірати, які «за 20 років зробили диво».

На зауваження, що в них є нафта, Колесніков відповів: «Нічого страшного, у нас є пшениця».

«У нас є сільське господарство – за оцінками світових експертів, за ним майбутнє. Населення Землі зростає швидше, ніж можливості продовольчих компаній», – сказав віце-прем'єр.

Журналіст зазначила, що в Україні є корупція, – і тільки у Львівській області КРУ нарахувало, що вкрадено 33 млн, виділених на «Євро-2012», а Колесніков відповів:

«Так, КРУ – це шановна організація, авторитетна. Але я хотів би почитати рішення судів, а не доводи... Я працював головою Донецької обласної ради, читав акти КРУ. Починаєш із мільярдів, аж серце зупиняється, – знаходиш, в остаточному підсумку, 7 гривень 95 копійок повинен сплатити чиновник там Іванов чиновнику Петрову».

«Рішення судів. Акти КРУ – це оцінка, аудиторська оцінка високого рівня. Львівська влада не згодна з нею – нехай викличуть світових аудиторів і доведуть, що КРУ не праве. Я буду лише щасливий», – заявив Колесніков.

На його думку, щоб не було корупції, держава має «менше замовляти» і повинна бути справжня конкуренція, – передає «Українська правда».

Віце-прем'єр зазначив, що була Тендерна палата, але «усі пам'ятають, чим закінчилося: украли мільярди гривень, винних немає донині – і це було все за тендером».

«Потрібно створити умови для українського бізнесу. Щоб вони виросли й справді прозоро конкурували між собою, а не думали, хто більше заплатить тому чи іншому чиновнику, який приймає рішення на тендері», – сказав Колесніков.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:39 :26