live
Новини » Регіони

Проти заборони червоних прапорів у Луцькій міськраді голосували Партія регіонів і «Фронт змін»

У розпорядження ЗІКу потрапила роздруківка, як голосували депутати Луцької міськради за проект рішення про заборону радянської символіки у Луцьку.

Як свідчать результати голосування, проти заборони голосували лише фракції Партії регіонів і «Фронту Змін». Про це повідомив власкор ЗІКу.

Загалом проти заборони радянської символіки у Луцьку проголосували лише шість депутатів міськради із 51 (включно з міським головою Миколою Романюком).

Отже, кнопку «проти» на пульті для голосування натиснули троє із чотирьох депутатів із фракції «Фронту Змін» (Олександр Пиза, Олег Дмитрук і Микола Дендіберін, а карточка Віталія Кварцяного не голосувала), регіонали Іван Смоленг та Тетяна Дементьєва (Ірина Комлик та Леонід Лаба були відсутні на сесії). Окрім того, проти заборони радянської символіки висловився ще представник «Сильної України» Андрій Разумовський. А інший депутат міськради від партії Тігіпка Євгеній Ткачук проголосував за заборону радянської символіки.

Загалом долю заборони визначили 29 голосів «за» (мінімально потрібна для прийняття рішення кількість – 26, – ЗІК). Це – луцький мер Микола Романюк і депутати із фракцій «Батьківщини», «Свободи», «За Україну» та «НУ». 

Loading...