Новини » Політика 20 квітня, 2011, 11:09
ВР прийняла закон про обов’язкові червоні прапори 9 Травня

Парламент прийняв закон, згідно з яким «прапор Перемоги» – червоний прапор, майже ідентичний держпрапору СРСР, має використовуватися під час святкування Дня Перемоги 9 Травня і днів визволення окремих міст поряд з державним прапором України.

Обидва прапора повинні вивішувати на будівлях, а також використовувати під час усіх заходів, які проводять органи державної влади і місцеві ради, пише «Сегодня».

Закон ще має підписати президент, але в Партії регіонів упевнені, що за цим затримки не буде.

«Це свята для всіх нас пам’ять про нашу велику перемогу, тому про вето не може бути й мови», – заявив перший заступник глави фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.

Нагадаємо, раніше Одеська міська рада прийняла рішення, що копії прапора СРСР в обов’язковому порядку повинні вивішуватися на будівлях державних установ Одеси під час святкових заходів, присвячених перемозі у Великій Вітчизняній війні.

Пізніше Житомирська обласна рада прийняла рішення вивішувати 9 Травня в День Перемоги червоні радянські прапори на адміністративних будівлях в області.

Натомість, Львівська обласна рада прийняла звернення, в якому закликала депутатів не підтримувати ініціативу КПУ щодо червоних прапорів.

Аналогічне рішення прийняла також Івано-Франківська міська рада.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:10 :53