понеділок, 18 квітня, 2011, 10:53 Регіони
Депутат Луцької міськради «відхрещується» від дружби з мером

Депутат Луцької міськради із фракції «Батьківщина» Сергій Григоренко заперечує, що став підтримувати нинішнього мера Миколу Романюка. «Стверджувати, що я зайняв промерську позицію – це все одно, що говорити, що афганські таліби займаються благодійністю», – заявив учора, 17 квітня, Григоренко під час програми «Діалог» на телеканалі «Аверс».

Про це повідомив власкор ЗІКу.

Під час програми один із ведучих – колишній депутат міськради Олександр Мартинюк – поцікавився, чому Сергій Григоренко, який на перших сесіях ради запам’ятався критикою луцького мера Миколи Романюка, зараз зайняв «промерську позицію».

«Мені здається, що стверджувати, що я зайняв промерську позицію – це все одно, що говорити, що афганські таліби займаються благодійністю. Якщо ви слідкували за політичним перебігом перших сесій – чим була викликана моя така гостра позиція? Міський голова почав звинувачувати депутатів, що вони не підтримують заступників, яких він пропонує, прийшли гратися в політичні ігри. Але я був із цим не згідний», – заявив Сергій Григоренко.

Він переконує: «Я, наприклад, завжди виступаю за діалог. Я вважав, що міський голова мав би сісти за стіл перемовин замість звинувачень. А відразу починати звинувачення – це неправильно. Оскільки всі мовчали, ніби набрали в рот води, в бій мали іти одні старики, тобто я».

«Зараз міський голова, мені здається, відійшов від такого конфронтаційного сценарію і намагається вести себе толерантніше. Наприклад, не перебиває, коли людина зачитує запит або висловлює свою думку», – додав депутат Луцької міськради.

«Оскільки міський голова знизив градус такого певного протистояння і намагається бути конструктивнішим – іноді це йому вдається, іноді ні – відповідно, і я намагаюся діяти у такому ж руслі політкоректності та діалогу», – сказав Григоренко.

Довідка ЗІКу.

Сергія Григоренка колеги з міськради жартома називають луцьким «Олесем Довгим». Ставши депутатом Луцькради у 2006-му, Григоренко очолив постійну комісію, яка опікувалася спортом, молодіжною та інформаційною політикою, міжнародним співробітництвом. За два роки пересів зі скромної «Дачі» на «Мітсубісі».

У 2010-му Сергій Григоренко був фактичним керівником виборчого штабу голови облосередку «Батьківщини» Анатолія Грицюка на виборах луцького мера, які «біло-сердечний» кандидат із тріском програв висуванцеві «Сильної України» Миколі Романюку. Сергій Григоренко у 2010-му потрапив до міськради за списком «Батьківщини». Його вважали одним із претендентів на посаду секретаря Луцької міськради, але поборотися із головою луцького осередку «Батьківщини» Григорієм Пустовітом йому виявилося не до снаги.

Під час перших сесій міськради Сергій Григоренко досить активно критикував луцького мера Миколу Романюка. Однак досить швидко критика припинилася. Подейкували, що Романюк посприяв у працевлаштуванні Григоренка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:15 :48