Новини » Регіони 14 квітня, 2011, 12:18
Довірливі лучани здавали шахрайці по півкілограма золота, щоб «подихати на курку»

Правоохоронці встановили особу нахабної шахрайки, яка видурювала у лучан чималі суми грошей.

Про це під час прес-конференції сьогодні, 14 квітня, розповів перший заступник начальника Луцького міськвідділу УМВС у Волинській області Геннадій Єпіфанович, – інформує власкор ЗІКу.

Шахрайка виманювала гроші, гадаючи потерпілим.

«Ми зараз спілкуємося з потерпілими. Як несли по 17 тисяч гривень – то не йшли тоді до нас. А купували курку на базарі, як вона казала, і дихали на ту курку. І на третій день та курка мала здохнути. Я взагалі шокований: християнська держава, християнська область! Вуду у нас тут немає, люди ходять до церкви, перед Великоднем сповідаються. Тим не менше, вони сміливо йдуть за оголошенням до тієї шахрайки», – розповів він.

Шахрайка буцімто має диплом, виданий урядом Москви для заняття магією. При цьому ще представлялася бакалавром білої магії якогось зарубіжного інституту.

«ХХІ століття на дворі, а люди купували ту курку. Потім клали на стіл і дихали. На третій день та курка вмирає, але ще треба принести трохи золота», – сказав перший заступник начальника міськвідділу міліції. Є випадок, що шахрайка таким чином видурювала у довірливих волинян навіть півкілограма цього дорогоцінного металу.

«А на четвертий день люди приходять знову – вже двері закриті, нікого немає. Починають дзвонити на всі відомі їм телефони – абонент, як кажуть, уже не абонент. І тоді вже починають звертатися до правоохоронців за допомогою», – додав Єпіфанович.

Наразі до міліції уже надійшло п’ять заяв від жертв ошуканки. Серед них – мати неповносправної дитини, якій шахрайка наобіцяла зцілення.

«Якщо людина хотіла поліпшити свій бізнес і носила 17 тисяч гривень, щоб подихати на курку – це одне. Але є потерпіла, у якої дитина – інвалід І групи. І вона перепробувала все, зараз – хапається за будь-яку соломинку, аби допомогти дитині. Коли і таких людей обманюють – просто бракує слів», – зізнався Геннадій Єпіфанович.

За його словами, працівники міліції уже встановили особу шахрайки.

Довідка ЗІКу.

Завтра, 15 квітня, працівники карного розшуку міліції відзначають професійне свято.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:34 :20