Новини » Львів 11 квітня, 2011, 10:47
Світовий банк консультуватиме Львів по Грибовицькому сміттєзвалищі

Львів залучить досвід спеціалістів Світового банку до проекту рекультивації Грибовицького сміттєзвалища.

Про це ЗІКу 11 квітня повідомила прес-служба ЛМР.

Управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій готує попередню угоду щодо консультаційних послуг спеціалістів Світового банку. Зараз триває активна робота з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), яка попередньо зголосилась надавати місту консультаційні послуги у питаннях рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, будівництві нового полігону та переробці сміття.

«Корпорація має величезний досвід в реалізації проектів з переробки сміття, будівництва нових полігонів та рекультивації вже використаних. Ми плануємо залучити знання та досвід IFC для опрацювання низки проектів у цій сфері», – повідомив начальник управління зовнішньоекономічної діяльності та інвестицій Сергій Кіраль.

Функції Міжнародної фінансової корпорації зосереджуватимуться на наданні юридичних консультацій та консультацій щодо формування структури проектів. Крім того, очікується надання фінансової та технічної підтримки. «Ми плануємо вже цього тижня підготувати угоду про співпрацю, а наприкінці цього або на початку наступного тижня підписати її. Також підписання цієї угоди буде детальніше обговорено на Весняному діловому форумі, який відбудеться 28-29 квітня 2011 року», – повідомив Сергій Кіраль.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:52 :28