Новини » Львів 7 квітня, 2011, 6:41
«Львівобленерго» відкрило нову диспетчерську у Франківському і Залізничному районах

У рамках реалізації довгострокових програм ВАТ «Львівобленерго» відкрило нову сучасну диспетчерську, яка буде обслуговувати Франківський та Залізничний райони міста Львова.

Про це сьогодні, 7 квітня, ЗІКу повідомили у відділі корпоративних зв’язків ВАТ «Львівобленерго»

ВАТ «Львівобленерго» планомірно здійснює довгострокові програми розвитку, спрямовані на забезпечення надійного, якісного та безпечного надання послуг з електропостачання.

Одним із важливих заходів є впровадження сучасного обладнання у роботі диспетчерських служб для оперативного реагування на неполадки в електромережі та аварійні ситуації.

Завдяки введенню в роботу нової диспетчерської працівники не лише на диспетчерському щиті бачитимуть реальний стан розподільчих електромереж напругою 6-10кВ, а й зі свого робочого місця за допомогою програмного забезпечення будуть керувати електромережами, що значно підвищить оперативність відновлення електропостачання мешканцям Франківського та Залізничного районів.

Програму оновлення обладнання диспетчерських служб ВАТ «Львівобленерго» реалізовує з 2005 року. На сьогодні нові диспетчерські вже ефективно працюють у Центральній диспетчерській службі Товариства, у Личаківському районі міста Львова, а також у Золочеві, Червонограді та Сокалі.

До кінця 2011 року Товариство планує запустити в роботу нову диспетчерську в Мостиськах, а в 2012 році – у Городку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:28 :48