Новини » Львів

Через халатний ремонт у Львові під дорогами опинились 22 електрокабелі

ВАТ «Львівобленерго» повідомляє: у Львові на вул. Липинського на дорозі електрики змушені були відкрити доступ до кабельної лінії, що всупереч чинному законодавству не перенесена з-під проїжджої частини.

Про це ЗІК повідомили у відділі корпоративних зв’язків ВАТ «Львівобленерго».

Електрики вул. Липинського називають першою ластівкою і прогнозують, що відкривати доведеться вул. Стрийську, Сахарова та Любінську, де кабельні електромережі також залишились під проїжджою частиною вулиць.

Ще минулого року ВАТ «Львівобленерго» звертало увагу громадськості та виконавчої влади міста, що при реконструкції вулиць Львова необхідно виносити кабельні електромережі із зони розширення проїжджої частини. При погодженні реконструкції вулиць підприємство ставило відповідний запис на проектах, керуючись ст. 18 Закону України «Про електроенергетику».

Проте вимога чинного законодавства України була проігнорована і під проїжджою частиною реконструйованих доріг Львова опинились 22 кабельні лінії. Всі вони знаходяться під загрозою аварійного пошкодження внаслідок навантаження через рух автотранспорту.

Працівники Шевченківського району електромереж були змушені відкрити доступ до кабельної лінії, яка потрапила під проїжджу частину внаслідок розширення дороги по вул. Липинського, оскільки це пов’язано з наданням послуг електропостачання споживачам.

Реконструкція вулиць міста продовжується, і ВАТ «Львівобленерго» наголошує на необхідності дотримання вимог чинного законодавства України і конструктивної та узгодженої роботи комунальних служб та підприємств з Товариством.

Довідка.

Стаття 18 Закону України «Про електроенергетику» говорить, що у випадку розширення чи зміщення вулиць, доріг, мостів перенесення інженерних комунікацій, в тому числі електричних мереж, здійснюється за кошти замовників з реконструкції доріг.

Loading...