Новини » Політика 30 березня, 2011, 14:27
У Львові розроблено нову державну ідеологію – українократію

Україна традиційно живе від виборів до виборів. Громадяни та інвестори періодично, іноді раз на рік із острахом очікують на чергову зміну влади, яка буде «мести по-новому». Виборця ставлять перед дилемою вибору із двох «зол». Це негативно відбивається як на економіці, так і на житті пересічного громадянина. Традиційна модель демократії західних країн, коли зміна правлячої партії радикально не змінює життя громадян і їх взагалі не цікавить політика, не спрацювала ані в Україні, ані в Росії та у всіх інших країнах СНД.

Щоб подолати ці проблеми львівським економістом та журналістом Віталієм Мосейчуком в новій книзі «Українократія – українська політична альтернатива» запропоновано новий вид елітної (елітарної) демократії шляхом обрання депутатів органів місцевого самоврядування, Верховної Ради України та виборних представників виконавчої влади, з осіб, які відпрацювали свій термін послідовно у вертикалі всіх рад нижнього рівня. При цьому Герої України та громадяни України з почесними званнями «заслужений» та «народний» мають право балотуватися у раду будь-якого рівня чи на виборну посаду виконавчої влади без досвіду роботи в радах. Цю альтернативу ліберальній демократії та іншим видам організації влади названо українократією, що в перекладі із санскриту та грецької означає «влада розумного народу». Вона є українським демократичним аналогом ноократії (влади розумних), софократії (влади мудрих) та меритократії (влади гідних).

Визначено нову державну ідеологію: методи формування української політичної еліти, допуску талановитих громадян до влади, побудови громадянського суспільства, переходу від авторитаризму до плюралістичної демократії без демагогії, олігархії та популізму, а також запропонована відповідальність за недотримання передвиборчих обіцянок та погану якість роботи ради. Запропоновано оригінальні способи вирішення проблем мови, сільгоспземель, міста Севастополя та Чорноморського флоту РФ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 12:08 :13