Новини » Львів 28 березня, 2011, 11:20
Козак не відмовляється від своїх слів про Сендака і хоче судитися до кінця

Депутат Львівської обласної ради Тарас Козак не відмовляється від своїх слів на адресу депутата Михайла Сендака і стверджує, що готовий судитися з ним до кінця.

Про це Тарас Козак повідомив сьогодні, 28 березня, у коментарі ЗІКу.

«Я сказав те, що думаю. Я від своїх слів не буду відмовлятися. І нехай нас розсудить суд», – заявив він, коментуючи намір Сендака судитися з ним.

Тарас Козак вважає, що нормально і коректно висловився про Сендака, сказавши, що «він був там, сьогодні – там, по всіх партіях пробігся і зробив собі політичні дивіденди».

На його думку, судовий процес буде довгий і буде йти аж до Верховного суду. «Я думаю, що буду судитися до кінця і Сендак також. Напевно, нікого з нас не влаштує рішення суду, яке винесе суддя», – сказав депутат.

Крім того, він порадив підняти стенограми обласної ради 2005 року, коли Михайло Сендак був головою ради, і подивитися, що він сам тоді висловлювався про Козака найгіршим чином.

Тоді Тарас Козак з Сендаком не судився, бо, за його словами, розумів, що «він робив це на емоціях».

Довідка ЗІКу.

Депутат Львівської обласної ради Михайло Сендак підготував подання до суду на депутата Львівської обласної ради Тараса Козака.

Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

Зі слів Михайла Сендака, Тарас Козак припустився некоректних висловлювань на його адресу у вчорашньому прямому ефірі телеканалу ZIK у програмі «Хто тут живе». «Тепер за образу честі і гідності йому доведеться відповідати в суді», – каже Михайло Сендак.

Моральні збитки М.Сендак оцінив у 100 тис. грн, які має намір перерахувати на дитячий будинок «Оранта» у Дрогобичі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 22:17 :35