Новини » Суспільство 21 березня, 2011, 14:56
Антигалицький номер «Щедрику-Ведрику» хочуть звалити на Вакарчука

«Стаття про Галичину у №32 журналу «Щедрику-Ведрику» скачана з Інтернету, тому видавцям немає за що вибачатися перед читачами».

Про це сьогодні, 21 березня, у коментарі ЗІКу повідомила директор благодійного дитячого фонду «Щедрик-Ведрик», який є видавцем журналу, Валентина Блюхер.

«Справа у тому, що це з Інтернету скачана стаття. У нас працюють волонтери, вони ніякої платні не отримують. Це була їхня воля. Зараз я бачу, що головний редактор як належить не подивився. Я коли прочитала цю статтю, теж мала зауваження до неї. У №36 цього журналу має бути спростування і додаткові пояснення, чому вийшла ця стаття», – розповіла Блюхер.

«Стаття про Галичину була у №32 журналу. Досі ніхто не звертав уваги на цю статтю. Зараз тільки привернули увагу до цього. Я не знаю, з чим це пов’язано», – додала вона.

Директор фонду розповіла, що видавці журналу вже давно зверталися до відділів освіти кожної області, щоб вони допомагали і надсилали в дитячий журнал історію своєї області, однак вони не зреагували на ці прохання.

Блюхер також повідомила, що їй немає за що вибачатися перед читачами.

«Мені немає за що вибачатися, тому що в нас працюють люди, яких я уклінно прошу, щоб вони допомагали. Діти-сироти мають пізнавати свою історію. Історії друкуються про кожну область, про міста. Досі у нас не було ніяких скандалів. Окрім вдячності, нічого не було», – сказала директор фонду.

Вона також наголосила, що рекомендація Міносвіти щодо поширення журналу у навчальних закладах є за підписом міністра Івана Вакарчука.

«Міністр Вакарчук рекомендував. Я надіслала у міністерство лист. Є відповідь Вакарчука на наш журнал», – повідомила Блюхер.

«На ваш лист від 12. 08. 2010 року в Інститут інноваційних технології і змісту освіти Міністерство освіти і науки освіти України повідомляє, що підготовлено і надіслано до управлінь освіти обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, а також до загальноосвітніх шкіл-інтернатів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, загальноосвітніх санаторних шкіл-інтернатів інформаційний лист про періодичне видання всеукраїнського дитячого літературно-художнього видання «Щедрику-Ведрику» з метою його популяризації. Іван Вакарчук», – процитувала директор благодійного дитячого фонду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:45 :10