Новини » Львів 15 березня, 2011, 12:41
Стебницький «Полімінерал» розділять на два підприємства

Стебницьке державне гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» вирішено розділити на два підприємства.

Про це на прес-конференції сказав міський голова Стебника Василь Пецюх, – передає кореспондент ЗІКу.

«Ми провели розмови з керівником підприємства Миколою Яковлєвим і міським головою Дрогобича Олексієм Радзієвським. Оскільки два етапи приватизації «Полімінералу» не відбулись у зв’язку з відсутністю попиту, вирішили розділити завод на два підприємства. Одне з них буде створене на базі першого рудника. Планується його приватизувати і відновити виробництво», – зазначив Василь Пецюх.

Довідка.

У 2010 році фонд Державного майна України мав провести аукціон з продажу Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства «Полімінерал». Стартова ціна мала скласти 227 млн грн – саме в таку суму було оцінено підприємство експертною організацією.

Нагадаємо, що надзвичайну ситуацію на руднику № 2 – велике карстове провалля неподалік дороги Львів-Трускавець – не ліквідовано, не виконується графік фінансування. На сьогодні профінансовано лише на 20 %. Деформаційні процеси продовжуються, однак кошти, які наприкінці минулого року затвердив уряд у сумі 5 млн 800 тис. грн на перенесення русла річки Вижниця, не надійшли до Стебника повністю і роботи не завершені. Комісія відзначила, що слід відшукати джерела фінансування і провести організаційні та проектні роботи щодо винесення водогону Гірне-Дрогобич та лінії електропередач, яка живить Дрогобицький район, за межі впливу просування ґрунтів. За попередніми оцінками фахівців водоканалу та електромережі, вартість проектно-кошторисної документації на водогін становить 110 тис. гривень, на лінію електропередач – 180 тис. гривень. Роботи можна розпочати тільки після завершення розробки цих проектів. Як було відзначено, з роботами зволікати не можна, бо у разі активізації деформаційних процесів цілий регіон може залишитися без електроживлення, 70 % Дрогобича – без води, що загострить епідемічну ситуацію. Як зазначив член-кореспондент Академії гірничих наук України Анатолій Гайдин, водогін перебуває у постійному напруженні, тому в будь-який час може відбутися руйнування труб водогону.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:38 :32