п'ятниця, 11 березня, 2011, 13:35 Львів
У Львові в піарі сексменшин побачили порушення прав традиційних сімей

Сьогодні, 11 березня, під львівськими вишами «Рух чистих сердець» збирав підписи студентів проти легалізації Ради ЛГБТ – всеукраїнської громадської організації лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерів, зареєстрованої Мінюстом.

Про мету заходів протесту, способи її проведення і причини такої громадянської позиції кореспонденту ЗІКу на акції розповіли активісти руху – Ярина Пилип’юк та Роман Олійник.

У прес-службі Всеукраїнської громадської організації «Гей-альянс Україна», що виступає одним із засновників Ради ЛГБТ, зазначили, що основна мета діяльності «Ради ЛГБТ організацій України» полягає в сприянні досягненню в Україні «повної громадянської рівності для лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей, протидія епідемії ВІЛ/СНІД, становлення політично і соціально активної ЛГБТ-спільноти, задоволення і захист спільних інтересів членів організації».

Натомість Ярина Пилип’юк зазначає, що так само, як ЛГБТ, гетеросексуальні люди теж мають ті самі права, свободи і обов’язки, тож вони хочуть бути впевненими, що держава їх захищатиме. Більше того, центральна влада повинна усвідомлювати, що традиційна сім’я є основою держави, запорукою народження нових поколінь, тому розвитку та соціальному забезпеченню сімей повинна приділятися особлива увага. Натомість, статус особливих отримують сексменшини, попри декларацію рівних з гетеросексуальними людьми прав.

Активісти «Руху чистих сердець» називають боротьбу за рівноправ’я ЛГБТ ширмою для популяризації нетрадиційної сексуальної орієнтації. Бояться, що скоро її нав’язуватимуть українцям змалечку.

Один з активістів каже: «Для чого вони випинають свої вподобання? Мені подобаються дівчата, то що, я маю про це кричати на кожному кроці і за це мені треба якісь привілеї? Якщо сексуальна орієнтація – індивідуальна справа, то хай собі живуть, але не нав’язують мені і моїм дітям, що це правильно».

Роман Олійник додає, що у Європі ЛГБТ порушують право на свободу віросповідання християн, бо там оштрафували священика за те, що він в церкві содомію назвав гріхом. Але у християнстві до зміни сексуальної орієнтації ставлення однозначне і віруючі мають право дотримуватися своїх догматів. Вони ж не лінчують ЛГБТ, не штрафують їх і не переслідують, а лише вважають їх цінності для себе неприйнятними.

Ярина пояснює, що Україна є переважно християнською країною, тому нові віяння, які у нас запроваджують за гроші з Європи, які в колосальних обсягах на цю тему виділяються, повинні толерувати християнські цінності і не порушувати прав релігійних громад. Тим часом, ЛГБТ налаштовують проти себе суспільство, провокують його, насміхаючись над засадничими принципами християнства. На приклад, у Донецьку в лютому була зареєстрована перша організація ЛГБТ-християн «Центр Святого сотника Корнилія». Його навіть збираються освячувати, тільки не повідомляють, хто це буде робити.

«Рух чистих сердець» у Львові є християнською організацією, вони займаються роз’ясненням християнських цінностей серед молоді, що дотримуються віри тільки формально. Відповідно до ставлення церкви щодо ЛГБТ, демонструють свою громадянську позицію на тему легалізації і популяризації в Україні альтернативних сексуальних відносин. Активісти вбачають у реєстрації Мінюстом Ради ЛГБТ, усиновленні українського хлопчика одностатевою сімейною парою з Бельгії, створенням у Донецьку церкви ЛГБТ, ініціативами Ради Європи впровадження в Україні гомодиктатури та порушення прав і свобод традиційно орієнтованих людей.

Тому «Рух чистих сердець» закликає молодь надсилати Президенту України та прем’єр-міністру листи-звернення. На сьогодні їм вдалося зібрати більше 1000 таких листів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 04:03 :01