Новини » Політика 4 березня, 2011, 9:43
До 8 березня нардепи витрачають десятки тисяч доларів на золото та діаманти

В переддень Міжнародного дня жінок на третьому поверсі Верховної Ради України відкрита виставка-ярмарок, де можна купити коштовності, косметику, скульптури, вишиванки.

Про це пише газета «Сегодня».

«Ми ось виставили ікону за 100 тис. грн. – ювелірну роботу. Але це більше, щоб подивилися. Узагалі, покупців мало, іноді заходять помічниці нардепів. Але ходять чутки, що тут хтось каблучку купив за $5 тисяч (40 тисяч гривень)», – розповідає один із підприємців. І дійсно, на одній з розкладок під куполом можна побачити каблучки з білого золота, з діамантами, сапфірами, смарагдами: найдешевша коштує $500. Найдорожче – $27 тисяч. Ще тут можна купити композицію для робочого столу (срібного бабака вагою 1 кг), обрамлену золотом і діамантами і в красивій шкатулці з дерева: коштує це $25 тис. «І депутати, і їх помічники цікавляться, але беруть, в основному, дрібнички: а чом би не витратити для улюбленої дівчини 4-8 тис. грн.?» – говорить Геннадій Меженько, гендиректор фірми, яка торгує коштовностями. «Такі речі рідко беруть на виставках: зазвичай люди просять візитку, а потім вже телефонують, домовляються...», – розповіла один з дизайнерів.

Нардепів на виставці мало. «Кілька років тому я на такій виставці купив ікони – передав їх у храми Севастополя, деякі вдома зберігаю. А зараз просто узяв інструкцію до енергетичних браслетів, – дружина собі таке захотіла. Але взагалі тут ціни, м’яко кажучи, недемократичні», – посміхається регіонал Вадим Колесніченко. «Такі браслети знімають втому, лікують серцево-судинні захворювання, підвищують імунітет, зменшують ймовірність тромбоутворення. Коштують 200–1200 грн. Є з кристалами Сваровські», – говорить продавець Наталія. Один браслет придбав керівник фракції «Регіонів» в парламенті Олександр Єфремов. «Але це не в подарунок. Подарунки поки придивляюся. Ще нічого не впало в око», – сказав нардеп. З виставки він вийшов із двома пакетами косметики Mary Kay. А бютівець Михайло Волинець купив шість книг з історії України – правда, не жінці, а другу білорусові, який вирішив перебратися до нас.

Крім того, на виставці брали шкіряні рукавички по 250–500 грн. і вишиванки за 400–2500. «Вже 6 розкупили. Беруть ті, що дорожчі», – говорить майстер Марія Гасюк. Але деякі продавці обурювалися. «Більше ніколи сюди не приїду. Взагалі нічого не купують. Навіть не підходять!» – говорить Галина Борзенкова, яка привезла на виставку вишиті півпальта і блузи ручної роботи по 5 тис. грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:21 :20