Новини » Політика 17 лютого, 2011, 14:14
Табачнику оголосили бойкот

Антидержавній діяльності теперішнього міністра освіти і науки Дмитра Табачника час покласти край.

Про це заявив голова політради «Нашої України» Валентин Наливайченко, – інформує прес-служба «Нашої України».

На його думку, діяння цього чиновника націлені на витіснення української мови, закриття україномовних шкіл, переписування історії, вони сприяють поверненню корупційних схем при вступі у вищі навчальні заклади. Такі дії є антиукраїнськими. Вони також руйнують будь-які перспективи отримання якісної освіти в нашій країні.

«Наша Україна» підтримує ініціативу народних депутатів від партії «За Україну!» щодо створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді щодо діяльності міністра освіти Табачника», – зазначив Наливайченко.

«Наша позиція однозначна: разом з мільйонами українських громадян ми вимагаємо відставки міністра-українофоба. І поки ця вимога не буде виконана, у нас немає жодних підстав вважати, що теперішнє керівництво держави служить Україні», – наголосив голова політради «Нашої України».

Наливайченко закликав громадян України, усі громадські, політичні організації, опозиційні фракції в парламенті, підприємців, журналістів, працівників освіти та діячів культури оголосити громадський бойкот міністру-українофобу Табачнику.

«Ми повинні діяти разом», – наголосив Наливайченко і нагадав, що група «Нашої України» у Верховній Раді ініціювала створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування випадків свавілля міліції, незаконного затримання та застосування насильства стосовно опозиційних громадських і політичних активістів, в тому числі членів організації «Тризуб» і активістів Податкового майдану.

Голова політради партії закликав народних депутатів від опозиції підтримати створення цієї слідчої комісії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:27 :52