Новини » Львів 7 лютого, 2011, 15:02
У бюджетних установах Львівщини планують впроваджувати енергозбереження

Львівська обласна рада на сесії в березні розгляне програму енергозбереження у бюджетній сфері на 2010-2015 роки.

Про це йшлося сьогодні, 7 лютого, на засіданні постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва Львівської обласної ради.

Начальник головного управління економіки та інвестицій Денис Шмигаль повідомив, що коли на Львівщині діяла така програма, обсяги споживання газу бюджетними установами зменшувалися з кожним роком. Але у 2009-2010 роках програма практично не фінансувалася і не працювала, і споживання газу почало збільшуватися.

Головне управління економіки та інвестицій пропонує вже у цьому році обрати якийсь об’єкт бюджетної сфери, який споживає багато енергії, і на ньому реалізувати пілотний проект з енергозбереження.

Голова постійної комісії питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності та розвитку підприємництва Тарас Федак зазначив, що у керівників бюджетних установ немає мотивації займатися енергозбереженням. Тому необхідно розробити механізм, щоб вони були зацікавлені у цьому процесі, і тоді програма працюватиме ефективніше.

Денис Шмигаль повідомив, що на сьогодні основна проблема полягає в джерелах фінансування, які обмежені обласним бюджетом.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 23:39 :24