Новини » Регіони 4 лютого, 2011, 13:03
Ноу-хау для пільговиків Волині: іменні проїзні на 6 безкоштовних поїздок

Низку претензій до влади висловили сьогодні, 4 лютого, перевізники області під час наради в облдержадміністрації.

Про це повідомив власкор ЗІКу.

Зокрема, найбільшою проблемою перевізників є перевезення пільгових категорій населення. Мовляв, держава не компенсує повністю їхні поїздки. За словами одного із підприємців, який здійснює маршрути до Рожища, щодня він може перевозити лише сім пільговиків, хоча інколи їх назбирається чи не півавтобуса.

Окрім того, за словами присутніх підприємців, на автостанціях багато «лівих» перевізників, які відбирають клієнтів «прямо перед касами». Начальник Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Леонід Кирильчук порадив перевізникам «здавати» таких підприємців.

Йшлося і про зміну тарифів на перевезення. Адже подорожчали солярка, скати, а ціна на проїзд залишилася такою ж. «Ми просто не можемо витягувати», – скаржилися перевізники. За їхніми словами, вони подавали пропозиції до влади про зміну тарифів, але даремно. Водночас Леонід Кирилюк зазначив, що розрахунки від декількох підприємців «завернули», бо ті були некоректно представлені.

Також дуже часто пільговики мають 3-4 посвідчення. Перевізники не виключають, що частина з них – «липові». Окрім того, на одне ім’я пільговик може взяти декілька квитків, і водій не завжди має можливість і час перевірити, на чи дійсно людина має право на пільгу.

Опісля всіх вислуханих скарг Кирилюк висловив свої пропозиції щодо вирішення проблем. Наприклад, проблему із пільговиками планують врегулювати таким чином: для пільговиків пропонуватимуть шість безкоштовних поїздок у місяць, решту своїх подорожей вони оплачуватимуть самі. Іменні проїзні документи дозволятимуть пільговикам їздити при наявності посвідчення. Потім такі проїзні вилучатимуть і видаватимуть нові.

Така пропозиція зірвала у залі овації. «Це буде наш внутрішній обласний експеримент», – зазначив Леонід Кирилюк. Але він ще має пройти через обговорення, сесію, – додав перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Башкаленко.

Проте відразу ж виступила представниця з управління соцполітики. Вона зазначила, що на Волині – приблизно 280 тисяч пільговиків. Що робитиметься, коли всі ці люди прийдуть за іменними проїзними в управління соціальної політики?

Леонід Кирилюк натомість відповів, що цей експеримент дозволить облікувати пільговиків. Окрім того, не всі пільгові категорії населення користуються своїми правами на проїзд.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 11:21 :37