Новини » Регіони 1 лютого, 2011, 13:33
Тернопільська міліція збирає особисті дані студентів-журналістів

Ректор Тернопільського національного педагогічного університету Володимир Кравець отримав від заступника начальника відділу УМВСУ в області Тимура Ашірова лист з проханням надати списки студентів-першокурсників, які навчаються у ВНЗ за напрямом підготовки «журналістика». При цьому міліцію цікавлять повні анкетні дані юнаків і дівчат – включно з номерами їхніх мобільних телефонів.

Про це повідомили 1 лютого ЗІКу у Тернопільській обласній організації ВО «Свобода».

«Влада планомірно продовжує наступ на громадянські, національні та соціальні права українців. Недавно тернопільські міліціонери провели обшук у мешканця області, «тризубівця» Василя Лабайчука, а у протоколі зазначили вилучені «терористичні предмети», серед яких – книги про Степана Бандеру, Романа Шухевича, Симона Петлюру. Тепер вимагають надати списки і анкети студентів-журналістів», – так прокоментував ситуацію депутат Тернопільської облради, свободівець Володимир Бобко.

Він також зазначив, що його однопартійці подали офіційний запит в УМВСУ в Тернопільській області з вимогою пояснити, якими оперативно-розшуковими діями, про які йдеться у листі, викликана необхідність зібрати анкетні дані включно з мобільними телефонами 17-18-річних юнаків і дівчат. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 01:43 :35