Новини » Регіони 31 січня, 2011, 15:14
Мер Тернополя відсидів добу в ізоляторі КДБ
Надал і СУМівці
Надал і СУМівці

29-30 січня у Тернополі уже вшосте відбулася акція «Доба». Молодь міста провела 24 години у камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ, сьогоднішньому Музеї політв’язнів, на знак пам’яті про борців за волю України.

Про це повідомили 31 січня ЗІКу організатори акції – Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в Україні.

Організатори впевнені: ці 24 години у житті учасників акції є зовсім іншими, аніж решта 365 діб у році. У приміщеннях, де колись каралися борці за волю України, добровольці мали нагоду залишитися наодинці зі своїми думками. Вони не могли користуватися мобільними телефонами, годинниками, ноутбуками – усім, що зв’язало б їх із зовнішнім світом. А, навпаки, проводили час у мовчанці та молитві, відвідали Літургію. Спали на каріматах, їли лише чорний хліб з чаєм.

Окрім того, упродовж доби був відведений час на читання листів з неволі Василя Стуса, Катерини Зарицької і Михайла Сороки. Також добровольці мали змогу поспілкуватися з письменником Василем Шклярем. 

Серед учасників цьогорічної акції був і міський голова Тернополя Сергій Надал, який, до речі, не вперше перебував добу в камерах колишньої катівні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:13 :35