Новини » Львів 28 січня, 2011, 11:45
Біля львівського аеропорту до «Євро-2012» збудують потужний автовокзал

Автовокзал біля залізничного вокзалу «Львів» буде перенесений. Передбачається будівництво нового автобусного вокзалу біля летовища.

Про це йшлося на нараді з питань реконструкції залізничного вокзалу «Львів» та привокзальної площі до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу, яка відбулась сьогодні, 28 січня, під головуванням голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка.

Начальник департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів представив на нараді концепцію розвитку транспортного вузла навколо залізничного вокзалу до 2022 року.

«У майбутньому планується кільце, яке передбачає продовження вулиці Луганської від вулиці Стрийської в обхід з західної сторони вокзалу, щоб основні транспортні потоки перекинути на західну сторону і звільнити вулицю Городоцьку, яка на сьогодні вже не може справлятися з тим потоком транспорту, що виходить з центральної частини міста», – сказав Павлів.

Він повідомив також, що передбачається будівництво потужного автовокзалу біля нового терміналу аеропорту. Тому слід передбачити зв’язок між залізничною колією та аеропортом.

«Якщо ми говоримо про реконструкцію самого вокзалу, передбачається його перехід на північно-західну сторону – сторону Левандівки – для забезпечення кращого з західної сторони транспортного забезпечення і розвиток комерційних та офісних площ», – зазначив Павлів.

Міський голова Львова Андрій Садовий підкреслив, що на сьогодні питання №1– це 2012 рік. Тому вже з 1 лютого потрібно розписувати поденний графік робіт.

«По Городоцькій треба поставити крапку, тому що ми гарантовано маємо гроші на ремонт від церкви Єлизавети до церкви Анни. Ми маємо готовий проект. І як тільки погодні умови будуть нормальні, будемо приступати до роботи», – сказав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:09 :33