Новини » Львів 25 січня, 2011, 13:57
Заслужена артистка України Любов Каганова відсвяткувала 60-річчя творчої діяльності

У Львівському Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбулися урочистості до 60-річчя творчої діяльності Заслуженої артистки України Любові Каганової.

Про це сьогодні, 25 січня, ЗІКу повідомила прес-служба Львівської облради.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови Львівської облради Петро Колодій, який вручив Любові Кагановій «Подяку обласної ради» за яскраві мистецькі злети, натхненну працю, плекання талановитих акторів та з нагоди 60-річчя творчої діяльності.

У своєму вітальному слові Колодій зазначив, що у кожної країни є свої герої, якими вона повинна пишатися, яких вона повинна шанувати. Любов Яківна, безсумнівно, належить до таких людей, якими пишається Львівщина, якими пишається вся Україна.

Мистецький і життєвий шлях заслуженої артистки України Любові Каганової невіддільний від театру імені Марії Заньковецької. На його сцені актриса створила понад сто яскравих і неповторних образів. На сотнях творчих зустрічей із глядачем, у найважчі для української культури роки, зі сцени і в цехах, по радіо звучав її голос і слова Лесі Українки, Василя Симоненка, Ліни Костенко. Нині Любов Каганова передає свій багатий досвід молодому поколінню, її учні працюють на багатьох сценах театрів України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:14 :14