Новини » Львів 24 січня, 2011, 8:02
Львівські «Ярослави в квадраті» написали роман про Хмельницького

Родинно-творчий тандем львівських авторів Ярослави Бакалець і Ярослава Яріша у середу, 26 січня, репрезентуватиме у Києві свій новий містичний роман «Із сьомого дна».

Історичний роман «Із сьомого дна» у співавторстві із своїм племінником Ярославом Ярішем написала пенсіонерка поважного віку Ярослава Бакалець, котра мешкає на Львівщині, – передає кореспондент ЗІКу.

Ярослава Бакалець – колишня учителька української літератури в сільській школі, а її племінник Ярослав Яріш – сільський бухгалтер, у творчому доробку котрого три книжки, та він уже ставав дипломантом конкурсу «Коронація слова». Відомості про гетьманську боротьбу письменники черпали з підручників, культурологічні знання – із книжок Дмитра Яворницького й Нечуя-Левицького.

«Із сьомого дна» – це історія про останні дні життя Богдана Хмельницького, де змагаються добро і зло. Роман зачарував журі своєю завзятою містичною боротьбою за Козацьку Україну, фантастичним обрамленням для реальних історичних героїв – козаків, які оживають для боротьби із потойбіччям. Роман потрапив у мейнстрім, адже головною тенденцією останніх років став безумовний успіх історичних романів: від «Століття Якова» Володимира Лиса до «Музею покинутих секретів» Оксани Забужко. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:50 :02