вівторок, 21 грудня, 2010, 10:28 Львів
Переможницею конкурсу дизайнерів Nuance у Львові стала Соломія Свистун

У Львові стартував перший міжнародний незалежний дизайнерський проект Myroslava&Orysia Zubachyk Project. В межах проекту, створеного для пошуку і відкриття молодих дизайнерів, відбувся конкурс Nuance, переможницею якого стала Соломія Свистун (м. Львів).

Про це ЗІКу повідомили організатори конкурсу.

Винагородою за перемогу є оплачувана участь у загальному шоу на тижні моди в Вашингтоні (США) лютий 2011 року. Друге місце посіла Юлія Світа (м.Львів) за колекцію «Уві сні і наяву». Приз – стаття у професійному журналі «Ательє». Третє місце – Олена Бойчук (м.Львів). За колекцію «Одяг для зимового відпочинку» – грошова премія на купівлю тканин від Торг Текстилю.

Симпатією від організаторів проекту Myroslava&Orysia Zubachyk були нагороджені Natie Cat (м. Львів) та Miss Miami (м. Київ) – представлення двох одиниць одягу конкурсантів у Show Room США, спільно з колекцією Myroslava&Orysia Zubachyk.

Почесним гостем вечора був Ean Williams – організатор тижня моди в Вашингтоні (США) дизайнер, який представив свою колекцію в рамках Myroslava&orysia Zubachyk Project.Це був перший приїзд такого шанованого дизайнера в Україну. Високу оцінку даному проекту дав поважний гість Ean Williams і з задоволенням продемонстрував свою колекцію вечірного одягу українській публіці.

Переможиці проекту Nuance, організатори Myroslava&Orysia Zubachyk Project

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 01:43 :53