Новини » Регіони 20 грудня, 2010, 10:04
Тернопільські замки готують до «Євро-2012»

Стародавні пам’ятки архітектури – тернопільські замки та фортеці, яких в області понад тридцять, готують до зустрічі іноземних туристів, котрі приїдуть на «Євро-2012».

Про це повідомили 20 грудня ЗІКу у Національному заповіднику «Замки Тернопілля».

До кожної фортифікаційної споруди розроблять одно-дводенний маршрут. Супроводжуватимуть туристів гіди, що розмовляють англійською, польською, німецькою чи російською мовами.

Наразі готують до друку необхідні інформаційні матеріали, путівники. Неподалік окремих замків і фортець встановлять планшети, на яких кількома мовами подаватимуть відповідні історичні дані.

Також до «Євро-2012» планують оновити зовнішній вигляд та інтер’єр багатьох пам’яток. Це стосується, зокрема, одного з найдавніших замків Тернопілля – Микулинецького, котрому вже понад 450 років. Пам’ятка розташована поблизу траси Мінськ-Чернівці, за 23 км від Тернополя. Зважаючи на вигідне розміщення замку, львівські і тернопільські архітектори розробили проектні пропозиції щодо його пристосування під готельно-туристичний комплекс. Передбачено консервацію і реставрацію збережених елементів пам’ятки, а також відновлення втрачених об’єктів.

Нині колишня твердиня – у складі Національного заповідника «Замки Тернопілля». Впорядковано під’їзні шляхи до фортеці, частково розчищено територію. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:26 :14