четвер, 9 грудня, 2010, 16:55 Львів
До Львова з показом мод приїде організатор DC Fashion Week

16 грудня о 20.00 у Львові відбудеться подія у світі моди міжнародного масштабу – дизайнерський проект Mytoslava&Orysia Zubachyk Project.

Про це ЗІКу повідомили організатори заходу.

Під час заходу планується провести конкурс молодих дизайнерів України Nuance з почерговим дефіле учасників, благочинну акцію допомоги дітям-сиротам до Дня Св. Миколая (з продажем дизайнерських лотів), індивідуальні дефіле українських і закордонних дизайнерів.

Кульмінацією дійства стане індивідуальне дефіле американського дизайнера та організатора Тижня моди в Вашингтоні (DC Fashion Week) Ean Williams.

З розважальною програмою завітає співачка Брава, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, арт-директор відкритого конкурсу-фестивалю Арт-Олімп, арт-директор компанії Престиж в Берліні, розважальне дитяче шоу «Кадрики».

Основна місія конкурсу Nuance – просування вітчизняних та іноземних перспективних дизайнерів одягу та аксесуарів у їхній професійній діяльності на території України та за кордоном.

Переможець конкурсу молодих дезийнерів отримає право участі у загальному шоу на DC Fashionweek (Вашингтон, США) 21-27 лютого 2011 року.

На святковий вечір у клуб «Rafinad people» запрошені поважні гості: дизайнери Оксана Караванська, Роксолана Богуцька, Олена Молчанова, Mavka Khome, головний редактор журналу Ательє (Київ), співаки та відомі люди фешн-індустрії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 02:38 :44