Новини » Львів 8 грудня, 2010, 18:08
Диригент Юсипович експериментує з музично-живописним театром

Відомий львівський симфонічний та оперний диригент Мирон Юсипович сценічним поєднанням музики, малярства та світла готує меломанам гармонійний різдвяний подарунок.

24 і 25 грудня, коли над землею витатиме затишшя Різдвяної ночі, львів’яни матимуть нагоду відчути сфери музики, живопису та світла, об’єднані однією духовною ідеєю на сцені Львівської опери.

«Одне з найбільших християнський свят припадає в час зимового сонцестояння, у найдовшу ніч в році. За християнськими віруваннями саме в цей час народився на світ Спаситель, Ісус Христос. Історично склалося, що більшість християн планети (а це 2 мільярди людей – третина населення Землі!) відзначатиме Різдво 25 грудня. І хоча ми любимо свій церковний календар та пишаємося неповторністю і особливістю своєї національної культури, стояти осторонь світових подій не хочемо. Час Різдва – час несподіванок, час переосмислення, час подарунків та радості. Музика, власне, й несе цю радість народження Світла», – пояснює ініціатор експериментальної акції диригент Мирон Юсипович, який запланував унікальну можливість гармонійно приєднатися до світової християнської родини.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:42 :35