Новини » Регіони 2 грудня, 2010, 8:57
Мер Тернополя обіцяє, що через 5 років його дім не стане розкішнішим

Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив, що через п’ять років, після завершення мерської каденції, його дім не стане розкішнішим. Підтвердити це він попросив місцевих журналістів, пообіцявши найближчим часом запросити до себе у маєток для першого ознайомлення.

Про це повідомив 2 грудня власкор ЗІКу.

«Хочу, щоб ви побачили будинок зараз і через п’ять років переконалися, що він не змінився. Щоб потім деякі «істоти» не розповідали, що Надав накрав і побудував собі ще більшу віллу», – зазначив міський голова.

Сергій Надал живе у новому будинку у приміському селі Байківцях. Орієнтовна площа помешкання 340 кв. м. Також є 12 соток земельної ділянки.

«Мій будинок має такі ж розміри, як і інші у селі. Будучи на посаді першого заступника голови обласної ДПА, я отримував зарплату 10-14 тис. грн і мав можливість отримати кредит у державній іпотечній установі під низькі відсотки у гривнях. Крім того, батькові моєї дружини прийшли кошти з Канади», – пояснив джерела добробуту мер Тернополя.

Також він повідомив, що вже три роки виплачує кредит за автомобіль «Mitsubishi Pajero Wagon» і «буде виплачувати ще чотири роки». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:32 :50