Новини » Львів 11 листопада, 2010, 13:16
Посади у Львівській облраді ділитимуть у Києві, – Тягнибок
Олег Тягнибок
Олег Тягнибок

Переговори щодо формування керівництва Львівської облради нового скликання наразі відбуваються кулуарно. Жодних конкретних переговорів ще не було.

Про це сьогодні, 11 листопада, у коментарі ЗІКу повідомив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Переговори йдуть у кулуарах, але наразі я ще не брав участі у жодних перемовинах. Усі розмови на цей момент можна назвати поверхневими і попередніми. Конкретних переговорів ще не було. Відбувається підготовка ґрунту, але жодної конкретики ще не було», – повідомив Тягнибок.

На його думку, «Свобода» має ініціювати переговорний процес.

«Оскільки у нас немає більшості, нам доведеться проводити перемовини з іншими політичними силами для того, щоб не тільки вирішити кадрові питання в обласній раді, а й щоб взагалі можна було ефективно працювати найвищому представницькому органу області», – сказав Тягнибок.

За його словами, ймовірно, переговори щодо Львівської облради відбуватимуться не у Львові, а в Києві. «Кожна із політичних сил має своє керівництво на центральному рівні. Тому, я думаю, не виключено, що переговори щодо Львівської області, питання роботи обласної ради та заміщення кадрових посад буде вирішуватися в переговорах не у Львові, а в Києві», – повідомив Тягнибок.

Він повідомив, що «Свобода» претендуватиме на посаду голови Львівської облради, але з кандидатурою наразі остаточно не визначилась. «Зрозуміло, що наші амбіції сягають посади голови Львівської облради, оскільки ми виграли вибори у Львівській області з суттєвою перевагою», – сказав голова ВО «Свобода».

На запитання, чи особисто він претендуватиме на посаду голови облради, Тягнибок відповів: «Швидше всього, що ні».

Ймовірність того, що Львівську облраду очолить представник іншої політичної сили, лідер ВО «Свобода» розцінив так: «У політиці все можливо. Але ми вважаємо, що справедливим буде, якщо обласну раду очолить свободівець».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 13:01 :08