Новини » Регіони 8 листопада, 2010, 15:36
У Тягнибока хочуть «розпустити» Тернопільську міськраду

Новообраний міський голова Тернополя Сергій Надал, якого висувала ВО «Свобода», заявляє, що в випадку оголошення фальсифікованих результатів виборів до Тернопільської міської ради «Свобода» складе всі мандати, і це призведе до нечинності міської ради.

Як передає УНІАН, про це Надал сказав під час прес-конференції.

С.Надал наголосив, що у ході незаконного, на його думку, проведення перерахунку бюлетенів у кандидатів від ВО «Свобода» зменшується кількість голосів у зв’язку з тим, що виявляють по дві позначки у бюлетенях на підтримку кандидатів від «Свободи», внаслідок чого бюлетені визнають недійсними. А це, у свою чергу, може призвести до зменшення представництва депутатів від ВО «Свобода» у міській раді і до збільшення представників Партії регіонів.

«Ми не дозволимо групі людей безкарно красти голоси, нехтувати волевиявленням людей і тримати в заручниках ціле місто. Ми здамо мандати, оскільки впевнені, що на повторних виборах зможемо показати не гірший результат», – сказав С.Надал.

Як повідомлялось, ТВК оголосила новообраним головою Тернополя представника ВО «Свобода» Сергія Надала. За даними ЦВК, за пропорційною системою «Свобода» матиме у міській раді 11 депутатів із 60.

За даними паралельного підрахунку «Свободи», вона претендувала на 24 мандати із 30 у мажоритарних округах. Досі результати за мажоритарними округами ТВК не оголосила у зв’язку з тим, що на семи округах результати оскаржують представники Партії регіонів. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 19:41 :00