Новини » Регіони 8 листопада, 2010, 9:21
«Свобода» захопила ТВК у Тернополі

Учора, 7 листопада, представники «Свободи» прийшли під стіни ПК «Березіль» у Терноплі, де знаходиться територіальна виборча комісія, з вимогою негайного оприлюднення результатів виборів.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода».

«Свободівці» не випускають членів ТВК з приміщення комісії та обіцяють цілодобове чергування до оприлюднення результатів виборів.

У стінах ПК «Березіль» перебувають близько п’яти сотень прихильників «Свободи», але їх кількість росте. «Свободівці» вважають дії територіальної виборчої комісії незаконними та вимагають в повній мірі і об’єктивно розслідувати факти бездіяльності членів ТВК.

Вимоги Тернопільської міської організації ВО «Свобода» до членів ТВК, до органів прокуратури, СБУ та МВС:

1. До ТВК: оголосити результати виборів по всіх виборчих округах міста Тернополя на основі протоколів дільничних виборчих комісій.

2. Продовжити виконання покладених Законом про місцеві вибори повноважень, оскільки складення повноважень після дня голосування Законом не передбачена.

3. До органів прокуратури, СБУ та МВС – в повній мірі і об’єктивно розслідувати факти бездіяльності членів ТВК, фальсифікації виборчої документації та результатів волевиявлення. Для членів Тернопільської міської виборчої комісії нагадуємо, що за фальсифікацію виборчої документації передбачена кримінальна відповідальність за статтею 158 Кримінального кодексу України у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 19:12 :22