Новини » Спорт 4 листопада, 2010, 17:58
Колесніков: Зимову Олімпіаду 2022 року прийматиме Львів

Україна має намір запропонувати Львів містом-господарем зимової Олімпіади 2022 року.

Про це журналістам повідомив віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков, пише ForUm.

«Львів як базовий центр – це єдиний варіант», – сказав Колесніков. Він пояснив, що в Карпатському регіоні Львів є єдиним містом, яке має в своєму розпорядженні необхідну інфраструктуру для проведення спортивного змагання такого масштабу.

При цьому Колесніков зазначив, що змагання, які входять до програми зимових олімпійських ігор, можуть проходити в безпосередній близькості до українських Карпат, у різних населених пунктах Івано-Франківської, Закарпатської чи інших областей.

Зокрема, віце-прем’єр зазначив, що для проведення олімпіади Україна повинна буде побудувати два олімпійські села.

Відповідаючи на запитання журналістів, чому як місце проведення олімпіади вже не претендує гірськолижний курорт «Буковель», віце-прем’єр сказав, що цей об’єкт не може відповідати стандартам для проведення олімпіади, насамперед, через незначні розміри.

Колесніков додав, що якби «Буковель» був заявлений як населений пункт, що приймає олімпіаду, то Україні не дали б права на її проведення.

Як повідомлялося, 17 жовтня міністр у справах сім’ї, молоді і спорту України Равіль Сафіуллін заявив, що Україна у 2014 році має намір подати заявку на участь у конкурсі на право проведення зимової Олімпіади 2022 року і закласти в держбюджеті на 2011 рік на її підготовку 500 млн доларів.

За його словами, в даний час до зимової Олімпіади в українських Карпатах Україна зовсім не готова. Міністр зазначив, що до 2015 року (до приїзду комісії МОК), «ми хочемо виконати 50 відсотків всіх робіт, необхідних для того, щоб Україну вибрали місцем її проведення», повідомляє «ЛІГА».

Сафіуллін повідомив, що місце проведення Олімпіади-2022 визначатимуть представники Міжнародного олімпійського комітету. «Буде це Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська чи яка-небудь інша область, визначить МОК», – зазначив міністр.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:12 :05