Новини » Регіони 3 листопада, 2010, 11:21
На Буковині святкують річницю Буковинського віча

Впродовж тижня у всіх школах Буковини відбудуться години спілкування, присвячені Буковинському вічу, а у Чернівецькому ліцеї №2 відбудеться науково-практична конференція, присвячена цій пам’ятній події.

Про це ЗІКу повідомили у прес-службі ОДА.

З нагоди 92-ї річниці Буковинського віча 3 листопада у Чернівцях в обласному музично-драматичному театрі відбудуться урочистості за участі представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських, релігійних організацій, політичних партій, діячів науки і культури. Під час урочистостей буде вручено обласну літературно-мистецьку премію імені Сидора Воробкевича. В обласному краєзнавчому музеї відбуватиметься виставка «Буковинське народне віче».

Книжкову виставку «Історичний крок до державності» проведуть в обласній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка, а історико-краєзнавчий екскурс «Народне віче на Буковині» можна буде переглянути в обласній бібліотеці для дітей. Впродовж тижня у всіх школах області відбудуться години спілкування, присвячені Буковинському вічу.

3 листопада у Чернівцях з нагоди 72-ої річниці Буковинського віча відбудеться також покладання вінків та квітів до пам’ятника Героям Буковинського Куреня, зорганізоване національно-патріотичними силами краю. «Цим скромним знаком подяки громадськість Буковини вже в п’ятнадцятий раз вшанує пам’ять наших земляків, котрі в листопаді 1918 року проголосили своє бажання жити в українській державі і згодом впродовж ХХ століття без вагань віддавали своє життя за українську майбутність нашого краю», – йдеться у заяві організаторів цієї урочистої акції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:08 :58