Новини » Регіони 1 листопада, 2010, 20:19
Відомо попередні дані «мажоритарного» корпусу Волиньради

Станом на 17.00 сьогодні, 1 листопада, вже переважно підбиті підсумки голосування в мажоритарних округах до Волинської облради.

Голова Волинської обласної виборчої комісії Микола Євтушин надав ЗІКу попередні результати (прогалини доповнені даними штабів політичних сил).

Володимир-Волинський район

Округ № 1. Переміг Валерій Діброва (Єдиний Центр) – 37,9%

Округ № 2. Переміг Валентин Скуба (Партія регіонів) – 20,3%

Горохівський район:

Округ № 3. Перемогла Галина Майко («Батьківщина») – 31,9%

Округ № 4. Переміг Андрій Турак (Народна партія) – 38,4%

Іваничівський район

Округ № 5. Перемогла Лідія Томашевська (ЄЦ) – 39,3%

Округ № 6. Переміг Юрій Лавренко («Батьківщина») – 19,6%

Камінь-Каширський район

Округ № 7. Переміг Роман Колісник (Селянська партія) – 20,4%

Округ № 8. Переміг Іван Вовк (Партія регіонів) – 42,5%

Ківерцівський район

Округ № 9. Переміг Петро Олешко («Батьківщина») – 23,2%

Округ № 10. Переміг Володимир Дуб (ЄЦ) – 31,1%

Упевнено випередив Валентину Касарду та Леонтія Кричкевича.

Ковельський район

Округ № 11. Переміг Віталій Карпюк (Партія регіонів) – 57,5%

Округ № 12. Переміг Іван Смітюх (Партія регіонів) – 39,7%

Локачинський район

Округ № 13. Переміг Віктор Загорський (Народна партія) – 20,6%

Округ № 14. Переміг Борис Загрева (ЄЦ) – 48,2%

Луцький район

Округ № 15. Переміг Віктор Шумський (Народна партія) – 23,8%

Округ № 16. Переміг Валентин Вітер («Батьківщина») – 21,05%

Він упевнено випередив екс-заступникі голови ОДА Віталія Зарембу та Василя Дмитрука.

Любешівський район

Округ № 17. Переміг Олег Чикида (Партія регіонів) – 47,8%

Округ № 18. Переміг Петро Бущик (КПУ) – 24,6%

Любомльський район

Округ № 19. Переміг Володимир Дибель (Партія регіонів) – 48,8%

Округ № 20. Переміг Латковський (Народна партія) – 33,4%

Маневицький район

Округ № 21. Переміг Богдан Колісник (Народна партія) – 28,3%

Округ № 22. Переміг Яків Смокович («Батьківщина») – 23,5%

Ратнівський район

Округ № 23. Переміг Валерій Трикош (Партія регіонів) – 31,3%

Округ № 24. За даними достовірних джерел, переміг Михайло Бегаль («Наша Україна»)

Рожищенський район

Округ № 25. Перемогла Раїса Кучмук (Партія «Солідарність жінок України») – 14,7%

Вона на 82 голоси випередила Василя Столяра.

Округ № 26. Переміг Володимир Войтович (Народна партія) – 13,6%

Старовижівський район

Округ № 27. Переміг Ігор Гузь («За Україну») – 29,7%

Округ № 28. Переміг Василь Пецентій («Собор») – 46,9%

Заступник голови ОДА Олександр Курилюк тут набрав 26%.

Турійський район

Округ № 29. Переміг Сергій Мартиняк (Аграрна партія України) – 32,2%

Округ № 30. Переміг Любомир Валіхновський («Собор») – 30,8%

Шацький район

Округ № 31. Переміг Віктор Карпук («Батьківщина») – 47,8%

Округ № 32. Переміг Василь Денисовець (Партія регіонів) – 21,4%

Місто Володимир-Волинський

Округ № 33. Переміг Олег Борбелюк («Сильна Україна») – 36,3%

Округ № 34. Переміг Валентин Вірковський (Народна партія) – 36,9%

Місто Ковель

Округ № 35. За даними компетентних джерел, переміг представник «Батьківщини» Радчук

Округ № 36. За даними компетентних джерел, переміг Василь Байцим («Батьківщина»)

Місто Луцьк

Округ № 37. За даними компетентних джерел, переміг Анатолій Вітів («Свобода»)

Округ № 38. Переміг Борис Клімчук (Партія регіонів) – 25,4%

Місто Нововолинськ

Округ № 39. Переміг Євген Недищук («Батьківщина») – 25,8%

Округ № 40. Переміг Богдан Дівнич («Батьківщина») – 28,3%

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 23:16 :02