Новини » Львів 26 жовтня, 2010, 12:16
Яворівський гарнізон очолив полковник Олександр Павлюк

Начальником Яворівського гарнізону Львівської області, командиром одного з найкращих з’єднань в Сухопутних військах України – 24-ї окремої механізованої бригади імені Данила Галицького став полковник Олександр Павлюк.

Про це передає власкор ЗІКу.

У коментарі ЗІКу полковник Олександр Павлюк наголосив, що він уже провів перший прийом членів родин військовослужбовців, а також вечір запитань і відповідей за участі особового складу. Найбільше військових, їхніх дружин та матерів цікавить квартирне питання, фінансове вирішення оздоровчих проблем.

Зі слів полковника Олександра Павлюка, командування працює над тим, аби дві незадіяні казарми віддати під облаштування житла для військовослужбовців.

«Вирішення квартирного питання посприяє також ліквідації дефіциту в бригаді офіцерів первинних посад, зокрема, командирів взводів, яких зараз не вистачає близько 100 осіб», – переконаний комбриг.

Довідка ЗІКу.

Комбриг Олександр Павлюк родом з Новограду-Волинського. Йому 40 років. Фах здобув у Харківському військовому танковому училищі. Службу проходив у Західній групі військ. Разом з дружиною виховує двох доньок.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:04 :50