Новини » Львів 26 жовтня, 2010, 11:12
Львів’яни будують дачу Ющенка біля Києва. За 10 грн на годину

Екс-президент України Віктор Ющенко активно займається будівництвом власної дачі біля столиці. Навіть сам показує будівельникам, як повинен виглядати паркан дачі.

Видання «Цензор» публікує звіт про будівництво дачі у Нових Безрадичах: «Будівництво дачі Віктора Ющенка в селі Нові Безрадичі у самому розпалі, хоча язик якось не повертається назвати дачею п’ять з гаком гектарів з десятком будов».

Крім житлових приміщень, зводиться й невеличка церква. Як вдалося дізнатися, турботи про неї взяла на себе дружина екс-глави держави Катерина Ющенко.

«Перше, що кидається в очі, коли під’їжджаєш до дачі Віктора Андрійовича – величезний зелений луг, на якому безтурботно щипають травичку вгодовані барани. Трохи далі можна побачити пару корів і кілька поні», – йдеться у публікації.

Днями екс-глава Секретаріату Ющенка Віра Ульянченко заявила, що Віктор Андрійович будує дачу на Київщині, біля Обухівської траси, «за свої кровні». «Давайте прикинемо: будівельні фірми просять від $500 за кв м і вище, і Ющенка за один тільки будинок на 656 «квадратів», вказаний у декларації, повинен був віддати $ 328 тисяч. А на тій ділянці – ще кілька приблизно таких же за площею, плюс церковця!», – зазначає видання.

Про те, що будівництво на дачі йде повним ходом, кажуть звуки перфоратора і удари молотка, що доносяться з-за паркану. Коли кореспонденти підійшли до воріт дачі Ющенка (під’їзд до яких, до речі, заборонений красномовним знаком «цеглина»), на територію як раз в’їжджав цементовоз. Після невеликого розмови з охороною вантажівка пропустили далі.

«А вас попрошу залишити цю територію, це приватна власність», – привітала журналістів охорона екс-президента.

Більш говірким виявився водій автобуса, що стояв на парковці біля в’їзду в маєток Віктора Андрійовича. Як виявилося, саме він привозить на об’єкт будівельників.

«Вже близько двох місяців, як я кожен день привожу хлопців сюди, а ввечері відводжу назад, – розповів він. – А дачу Ющенків будує турок – він президент в нашій конторі «Мастербуд».

За його словами, робочим платять дуже мало, близько 10 гривень на день, на дачі їх не годують, тому їм доводиться брати «тормозки» з собою.

У квітні горів дах в одній з новобудов екс-президента. Це не був підпал – пожежа сталася через необережність робітників. Як розповіли нинішні будівельники, вогонь істотно зашкодив новобудову та пригальмував здачу об’єкта мінімум на два місяці.

Журналісти поцікавилися, коли останній раз бачили Президента. «Минулого тижня він виходив, показував хлопцям, як повинен стояти паркан і який повинен бути висоти, – повідомив працівник «Мастербуд». – Паркан швидко поставили, хоча барани все одно тікають, їх потім охоронці ловлять.

Водій додав, що, крім столичних робітників, на дачі трудяться львів’яни, які будували дачу для Ющенка в Карпатах, пише «Цензор».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 18:30 :10