Новини » Львів 11 жовтня, 2010, 12:47
УП висунула на мера Львова Ігоря Подоляка
Ігор Подоляк
Ігор Подоляк

Українська партія висунула кандидатом на посаду міського голови міста Львова архітектора Ігоря Подоляка. Про це повідомив голова ЛМО Української партії Остап Стахів.

Як наголосив Остап Стахів, Українська партія пишається тим, що така постать, як Ігор Подоляк поділяє ті принципи, які сповідує наша політична сила. Про це ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської міської організації Української партії.

За словами Остапа Стахіва, Ігор Подоляк розробив програму побудови доступного житла. Всім відомо наскільки актуальною є ця проблема для більшості львів’ян, проте сьогоднішня влада не сприяє будівництву житла, яке було б доступним для населення. Саме тому, ми переконані, що реалізація цього проекту, який розробили архітектори під керівництвом Ігоря Подоляка, зможе вирішити проблему наявності власного помешкання для багатьох сімей.

Окрім цього, як зазначив голова ЛМО УП, Ігор Подоляк вже чимало зробив для громади, зокрема, відстоював інтереси потерпілих у Скнилівскій трагедії, а також став автором проекту каплиці у пам’ять жертвам катастрофи на летовищі.

Також Ігор Подоляк був відзначений УГКЦ за вклад у розвиток церковного мистецтва та архітектури. Він є автором та керівником проекту реставрації крипти Собору св. Юрія у Львові для перепоховання тлінних останків патріарха Йосифа Сліпого з Риму до Львова в 1992 році. Під його керівництвом та за проектами Ігоря Подоляка було збудовано велику кількість церков у Львівської області, зокрема, у селах Смереківка, Острівчин-Тильний, Конопниця, Солом’янка, Волосянка, Полоничі, Куровичі, Довге, Сопіт, Золокоть та багатьох інших.

«Ми обрали Ігоря Подоляка, оскільки вважаємо його достойною кандидатурою на посаду міського голови. Він людина, яка розбирається у господарці міста, окрім того, він завжди відстоював інтереси громади. Ігор Подоляк є достатньо відомою особистістю не лише для представників політичної еліти міста, а також і серед мешканців Львова», – сказав голова ЛМО Української партії.

Довідка.

Ігор Подоляк народився 20 вересня 1964 року, у 1986 році закінчив архітектурний факультет Львівського сільськогосподарського інституту. З 1986 року – архітектор СПКБ ЛЛТІ, з 1988 – молодший науковий співробітник Лабораторії дистанційних методів вивчення природних ресурсів Землі, де працював над дослідженням урболандшафтів та антропологенних впливів на екосистему Львівщини. З 1989 – викладач кафедри інтер’єрів Львівської академії мистецтв, а з 2002 – старший викладач кафедри ландшафтної архітектури Львівського лісотехнічного університету. З 2005 – головний архітектор АТМ «МАРКО».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 21:06 :09