Новини » Суспільство 27 вересня, 2010, 21:31
За кількістю статей українська Вікіпедія на 16 місці

Український розділ Вікіпедії посідає 16-е місце за кількістю статей – їх в україномовній версії налічується 230 тис. Однак найбільше матеріалів розміщено в англійській та французькій версіях проекту.

Україномовний розділ Вікіпедії був створений в 2004 році. З тих пір в нього було внесено понад 5 млн модифікацій змісту. Тільки за останній місяць українську Вікіпедію редагували близько 1500 зареєстрованих учасників і кілька тисяч анонімних користувачів, - повідомляє «Дело».

У серпні щодня в українському розділі Вікіпедії створювалося в середньому 176 нових статтей.

Серед мовних розділів Вікіпедії лідирує анломовна версія (3,4 млн статей), на другому місці – німецький варіант (1,1 млн статей), на третьому – франкомовна версія (1 млн статей).

Вікіпедія – вільна онлайн-енциклопедія, в якій кожен користувач може редагувати і створювати статті. Вона також є одним з десяти найпопулярніших сайтів в Україні та світі, а також найпопулярнішим сайтом без реклами.

Основні принципи наповнення Вікіпедії: енциклопедичність матеріалу, неупередженість змісту, публікація матеріалів на умовах вільних ліцензій, етична поведінка по відношенню до інших учасників проекту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:36 :32