Новини » Львів 26 серпня, 2010, 17:00
Садовий знову розповів про трамвай на Сихів

Наступного року повинна розпочатися реалізація проекту «трамвай на Сихів».

Про це 26 серпня на виїзному брифінгу журналістам повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, для будівництва трамваю на Сихів «потрібна підтримка держави». «Окрім того, хочемо продовжити шляхопровід на вулиці Княгині Ольги, бо 20 років за нього всі забули. Також буде будуватися дорога Ряшівська-Вернадського», – сказав Садовий.

Він наголосив, що проект будівництва трамваю на Сихів знаходиться на експертизі у ЄБРР. «Ми не хочемо починати будівництво, не маючи 100% фінансування. Частинами будувати не будемо, вже так пробували позаминулого року, тому потрібні гарантії на повне фінансування. Якщо зберемо усю документацію, то вже наступного року можемо приступити до виконання робіт», – сказав Садовий.

Мер Львова додав, що сума коштів, необхідна на будівництво трамваю на Сихів, наразі остаточно не встановлена, але приблизно вона становить 10 мільйонів євро. Садовий додав, що позаминулого року було прокладено 200 метрів колії. На запитання журналістів, що раніше називалася цифра «180 метрів колії», Садовий доручив виконувачу обов’язків управління капітального будівництва Ігорю Фалюті надати усю інформацію про покладену колію до УКУ.

«Подамо до метра», – сказав Фалюта, на що Садовий відреагував так: «Подайте до сантиметра, бо прийдуть з лінійкою і будуть міряти». Фалюта додав, що правоохоронні органи, коли проводили перевірку, «то саме так і міряли».

Андрій Садовий зазначив, що жодного порушення правоохоронні органи не виявили.

«Те, що департамент перевернули з ніг на голову, – так, це правда. Те, що нічого не знайшли, – теж правда. Я просив би вас, колеги, бути дуже обережними у своїх словах, бо кожне слово журналіста – це заява у правоохоронні органи. У нас така держава, що все дуже люблять перевірять: напишете щось і зараз приходять СБУ, МВС, ДСБЕЗ, КРУ, прокуратура і все перевіряють», – сказав мер Львова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:22 :37