Новини » Суспільство 12 серпня, 2010, 10:49
З вересня буде електронний студентський квиток

Міністерство освіти й науки України з вересня починає впроваджувати електронний студентський квиток як елемент системи надання пільг для тих, хто навчається.

Про це повідомив Національний банк України у листі до банків (№25-211/1877- 13854) з посиланням на наказ МОН №801 від 9 серпня, пишуть «Українські новини».

«Починаючи з 1 вересня 2010 року, з метою введення в експлуатацію інформаційно-аналітичної системи обліку й відшкодування пільг, які надаються студентам і учням при продажу проїзних квитків, почати поетапне впровадження електронного студентського (учнівського) квитка як елемента такої системи», – цитується в листі наказ МОН.

У ньому також нагадується, що експеримент із впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку й відшкодування пільг, які надаються студентам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації й учням професійно-технічних училищ України, МОН почав разом із НБУ у вересні 2006 року з використанням технології Національної системи масових електронних платежів. Експеримент успішно завершено.

НБУ закликають банки брати активну участь в емісії електронних студентських квитків.

Цей експеримент передбачав реалізацію системи обслуговування електронних студентських квитків в установах «Укрзалізниці» з функціями надання автоматизованої пільги на перевезення студентів залізничним транспортом, що є першим кроком до відпрацювання технології функціонування автоматизованої системи надання соціальних пільг громадянам України (система «Соціальна картка»).

Виготовляє електронні студентські квитки Державний центр прикладних інформаційних технологій МОН разом з Науково-дослідним інститутом прикладних інформаційних технологій Кібернетичного центру Національної академії наук України.

Нагадаємо, Держприкордонслужба має намір запропонувати Кабміну ввести в загальне користування магнітні картки для спрощення проходження паспортного контролю при перетині державного кордону.

У разі запровадження таких карток, швидше за все, вони закуповуватимуться на весь термін дії закордонного паспорта окремого громадянина.

Вартість такої картки становитиме близько 100-150 гривень.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 20:13 :15