Новини » Львів 1221

На Львівщині відзначило уродини улюблене село Франца Йосифа – Угри

Учора, 8 серпня, у Городоцькому районі Львівської області село Угри, перша згадка про яке датується 1427 роком і церкві якого цісар Франц-Йосиф подарував ікону Божої Матері, відзначило уродини. Про це повідомив власкор ЗІКу з посиланням на дані Городоцької РДА.

Розпочалося святкування з молитви. Відтак мешканців села Угри привітали голова Городоцької РА Ю. Візняк, сільський голова Я.Лилик, директор місцевої школи Л. Жаровський.

Юрій Візняк подарував сучасний DVD для місцевого Народного дому. Завершилося свято села концертом і молодіжною вечіркою.

Сьогодні у селі проживають 1100 осіб. На території Угрів діють основна школа, ФАП, відділення зв’язку, УГКЦ Великомучениці святої Параскевиї.

У школі, перша згадка про яку датується 1875 р., навчаються 90 учнів.

Довідка ЗІКу.

Угрівський сільський голова Городоцького району Львівської області Ярослав Лилик посприяв розмежуванню земель державної та комунальної власності, що зараз на Львівщині мало кому вдалося зробити.

Також Угрівська сільрада однією з перших у Львівській області взяла курс на майбутнє у розбудові населених пунктів: тепер тут матимуть генеральний план забудови – здійснено навіть аерозйомку всіх теренів. Цією справою займається ДП «Західгеодезкартографія».

У коментарі власкорові ЗІКу Угрівський сільський голова Ярослав Лилик зазначив, що кошти в місцевому бюджеті є завдяки тому, що продуктивно працюють 15 підприємств, з яких одне – з польськими інвестиціями.

Loading...
Loading...
Loading...