Новини » Події 30 липня, 2010, 9:34
Прокуратура Львова пішла до суду з Лисенка, 14

Прокуратурою м. Львова проведено перевірку законності рішень, прийнятих Львівською міською радою в частині передачі в оренду земельної ділянки та затвердження містобудівного обґрунтування для здійснення будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Лисенка, 14 у м. Львові, де на цей час розташовано дитячий майданчик. Про це ЗІК повідомила прес-служба прокуратури м. Львова.

Проведена перевірка встановила, що прийняті рішення міської ради суперечать вимогам Земельного кодексу України та Закону України «Про планування та забудову територій». З огляду на викладене, 28 липня цього року прокуратура міста до Личаківського районного суду м. Львова скерувала позовні заяви про скасування незаконних ухвал Львівської міської ради.

Варто зазначити, що при внесенні вказаних позовних заяв, прокуратурою міста орієнтовано суд невідкладно вжити у встановленому законом порядку заходів до забезпечення позову шляхом заборони вчинення будь-якими особами дій, пов’язаних з користуванням та/або розпорядженням земельною ділянкою на вул. Лисенка, 14 у м. Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 01:01 :34