Новини » Львів 29 липня, 2010, 14:23
Заборгованість з виплати заробітної плати по Львову – майже 50 млн грн

26 липня прокурор міста Львова провів міжвідомчу нараду з керівниками правоохоронних, контролюючих органів та органів місцевого самоврядування з питань додержання вимог законодавства про оплату праці та соціальне страхування. Для координації наглядових зусиль, участь у цій нараді взяли також прокурори районів міста. Про це сьогодні, 29 липня, ЗІК повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Учасники наради відзначили, що потрібно вживати заходи для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати і наповнення фондів соціального страхування. Так, заборгованість з виплати заробітної плати по Львову становить 49499,3 тис. грн (у тому числі 39165,7 тис. грн – на економічно активних підприємствах, 5097,9 тис. грн – на економічно неактивних підприємств, 5235,7 тис. грн – на підприємствах-банкрутах).

По Галицькому районі Львова – 2677,8 тис. грн, по Залізничному – 8614,6 тис. грн, по Личаківському – 6988,9 тис. грн, по Сихівському – 5015,8 тис. грн, по Франківському – 14951,4 тис. грн, по Шевченківському – 11250,8 тис. грн. Аналіз динаміки заборгованості з виплати заробітної плати засвідчив, що в порівнянні з січнем цього року заборгованість у червні збільшилася на 355,6 тис. грн, тобто на 0,7%.

За підсумками наради було напрацьовано ряд заходів для забезпечення виконання вимог чинного законодавства про оплату праці.

Другим питанням міжвідомчої наради, з огляду на актуальність питання, визначено стан додержання вимог земельного законодавства у місті Львові. Так, затверджені у 1998 році матеріали інвентаризації усіх категорій земель міста, взяті за основу державного земельного кадастру, на даний час не відповідає фактичним обставинам використання земельних ділянок, та призводить до скоєння адміністративних, кримінально караних та корупційних діянь, що в свою чергу обумовлює вжиття контролюючими та правоохоронними органами скоординованих заходів на забезпечення виконання вимог чинного земельного законодавства.

У ході наради прокурор міста звернув увагу на необхідність перебудови роботи державної податкової інспекції в частині забезпечення повноти стягнення податкової заборгованості по сплаті земельного податку та коштів, передбачених договорами оренди земельних ділянок.

До прикладу, найбільша податкова заборгованість станом на 01.07.2010 року із плати за землю у розрізі районів міста наявна в ДПІ Шевченківського району м. Львова, як становить 3040,9 тис. грн, в ДПІ Личаківського району – 2601,8 тис. грн, натомість в ДПІ Галицького району – всього 673,2 тис. грн. З них підприємства банкрути мають заборгованість 663,7 тис. грн.

За результатами наради було розроблено низку організаційних та практичних заходів для забезпечення законності у сфері землекористування, зокрема, в частині своєчасної сплати обов’язкових платежів за користування землею, виявлення, усунення та попередження порушень вимог закону у сфері земельних відносин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 00:06 :42